reklamı kapat

POPÜLER

24 Jump Street

24 Jump Street bekleyenleri sevindirecek gelişme

Başrollerini Jonah Hill ve Channing Tatum gibi isimlerin paylaştığı Jump Street serisi devam edecek gibi görünüyor. Phil Lord’un 24 Jump Street açıklamaları serinin hayranlarını mutlu edecek türden.

Geçmişi 1987 senesine kadar Jump Street serisi 2012 senesinde beyaz perdeye dönmüştü. Yönetmenliğini Phil Lord ve Christopher Miller‘ın üstlendiği ilk filmde iki polisin lise öğrencisi gibi davranarak uyuşturucu ağını çökertmeye çalışmasına şahit oluyordu. Ardından 2014 senesinde 22 Jump Street geldi. Bu sefer kahramanlarımızın macerası üniversiteye taşındı. Bu iki film izleyicilerden büyük ilgi gördü. Jonah Hill ve Channing Tatum’un uyumu özellikle beğeni topladı. Fakat 2014 senesinden bu yana hikayenin devamı gelecek mi, gelmeyecek mi, bir türlü netlik kazanmamıştı. Serinin yönetmenlerinden biri olan Phil Lord’un açıklamasıyla birlikte 24 Jump Street’i geleceği kesinleşiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Phil Lord ve Christopher Miller geçtiğimiz günlerde The LEGO Movie 2: The Second Part sebebiyle verdikleri röportajda 24 Jump Street‘e de değindi. Bu projenin geliştirme aşamasında olduğunu ifade edildi. Henüz devam filmine dair hiçbir detay belli değil.  23 Jump Street’in finalinde seri kendisiyle dalga geçmiş, gelecekte izleyebileceğimiz devam filmleri için çeşitli fikirler geliştirmişti. 24 Jump Street’in yanında ise kahramanlarımızın öğrenci değişim programıyla Rusya’ya gittiğini görmüştük. Bakalım serinin yönetmenleri kendi şakalarını koca bir filme dönüştürmeyi mi deneyecek, yoksa farklı bir hikaye mi anlatacak.

İlginizi çekebilir

Shazam fragmanı