reklamı kapat

POPÜLER

moto-360-best-buy-leak

250 dolarlık Moto 360’ın teknik özellikleri sızdı

En çok merak edilen akıllı saatler listesinde birinciliğe oynayan Moto 360‘ın detaylı özellikleri fiyatıyla beraber internete sızdı. Çıkışı sabırsızlıkla beklenen saatin özellikleri Best Buy tarafından açık edildi.

Yuvarlak şık tasarımı, basit arayüzü ve yakın zamanda yayınlanan kullanım videosuyla beklentileri çok yükselten Motorola, diğer Android devlerine kıyasla biraz geç de olsa akıllı saatini 4 Eylül’de satışa çıkaracak. Best Buy‘a göre saatin fiyatı 249,99 dolar. En azından bir süre kadar önce öyleydi zira haber yayılır yayılmaz siteden önce teknik özellikler sonra da sayfanın kendisi kaldırıldı. Ancak elbette internette bir şeyleri gizlemek mümkün değil. Ekran görüntüsü çoktan çekilmişti bile…

Android 4.3 ve üstü cihazlarla uyumlu çalışacak olan saatin detaylı özelliklerine bakacak olursak; 1,5 inçlik arka aydınlatmalı LCD ekran ile gelecek olan Moto 360, 320×290 çözünürlük sunuyor. Piksel yoğunluğu 205 ppi olarak gözüken ekran Gorilla Glass 3 ile üretilmiş. 3,3 metreye kadar 30 dakika boyunca su geçirmez özelliğiyle dayanıklılığını destekleyen saat, adım sayar ve kalp monitörüne sahip. Bluetooth 4.0 bağlantısıyla gelen Moto 360, sesli komutlarla da kullanılabiliyor.

moto-360-best-buy-leak

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“250 dolarlık Moto 360’ın teknik özellikleri sızdı” için bir cevap

  1. Aladdin Keykubat dedi ki:

    Demekki Türkiye’de satış fiyatı 999 TL olacak. O da gelirse tabi.