reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

28 saat pil ömrü sunan Xiaomi Redmi Buds 3 Pro için yeni avantajlı fiyat [Ekim 2023]

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro kablosuz kulaklık modelinin fiyatı geriledi. Kulaklık dahili ses laboratuvarı tarafından ayarlanan 9 mm kompozit titreşimli diyafram bobini bünyesinde barındırıyor. Cihazda 35 dB akıllı gürültü özelliği yer alıyor.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro modelinde geri bildirim ve ileri beslemeli mikrofonlar ile çift aktif gürültü engelleme teknolojisini kullanıyor. Cihaz ortam gürültüsünü etkili bir şekilde ortadan kaldırarak kulak kanalındaki aşırı gürültüyü azaltıyor. Kulaklıkta bununla birlikte yapay zeka algoritması mevcut. Bu algoritma ortamdaki gürültü seviyesi ve kullanım alışkanlıklarına göre çevreyi analiz ediyor. Kullanıcılar farklı ortamlar için gürültü engelleme derinliğini de ayarlayabiliyor. Kulaklıkta bununla birlikte üç adet mikrofon yer alıyor. Kulaklık bu mikrofonlar ve nöral ağ modeliyle etkinleştirilen çağrı gürültü engelleme algoritması ile birlikte insanların seslerini doğru bir şekilde alıyor ve arka plandaki ortam gürültüsünü azaltıyor.  Şeffaflık modunu etkinleştirildiğinde ortamdaki sesler duyulabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro sunduğu uzun pil ömrüyle dikkatleri üstüne topluyor

Cihaz tam dolu pille 28 saate (şarj kutusuyla birlikte) varan pil ömrü sunuyor. Kulaklık bu süreye gürültü engelleme özelliği kapalıyken ulaşıyor. Sadece kulaklıklar 6 saat boyunca kullanılabiliyor. Kulaklık 10 dakika şarj edildiğinde 3 saatlik kullanım imkanı sağlıyor. Cihazın fiyatı 849 TL‘den 779 TL‘ye gerilemiş durumda.

xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın