reklamı kapat

POPÜLER

KUBA elektrikli bisiklet

35 km menzil sunan KUBA katlanabilir elektrikli bisiklet yeniden BİM’e geliyor

Geçtiğimiz mayıs ayında benzer bir kampanyaya imza atan BİM, KUBA elektrikli bisiklet modelini yeniden satışa sunmaya hazırlanıyor. 24 Haziran’da geçerli olacak kampanya kapsamında satın alınabilecek bisiklet uygun fiyatıyla göze çarpıyor. 6.999 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan model katlanabilir bir tasarıma sahip.

Bu sayede otomobil bagajlarına da rahatlıkla sığabilen bisiklet toplu taşımada da rahatlıkla kullanılabiliyor. Bisiklette 36V 7.8 Ah batarya da yer alıyor. Kullanıcılar bu bataryayı tam olarak şarj ettiklerinde 35 kilometreye varan bir menzil değeri elde edebiliyor. Bu değer yol ve hız koşullarına göre değişiklik gösterebiliyor. KUBA elektrikli bisiklet modelinde çok fazla yokuş çıkıldığında 35 kilometrelik menzil değeri düşüyor. Bisiklet düz yolda kullanıldığında ve çok fazla hız yapılmadığında 35 kilometrelik menzile ulaşıyor. Kullanıcılar bataryayı şarj etmek için kolay bir şekilde çıkarabiliyor. 20 inçlik jantlarla gelen bisiklette bununla birlikte LCD bir gösterge ekranı da mevcut. Bu ekran sayesinde sürüşle ilgili bilgiler görüntülenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KUBA elektrikli bisiklet uygun fiyata güçlü performans sunuyor

Mekanik disk fren sistemiyle birlikte gelen modelin ön tarafında LED aydınlatma sistemi de bulunuyor. Bu sayede bisikleti geceleyin de sürmek mümkün. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen bisiklet uygun fiyata elektrikli bisiklet satın almayı düşünenlere göz kırpıyor.

İlginizi çekebilir: Yerli otomobil tasarlayan firmadan geleceğin traktörü