reklamı kapat

POPÜLER

Kuba Speedlight Pro

35 km menzil sunan Kuba Speedlight Pro elektrikli bisiklet için BİM kampanyası [10 Mayıs 2024]

Kuba Speedlight Pro için yeniden BİM’de satışa çıkıyor. Alüminyum gövdenin tercih edildiği bisiklet katlanabilir bir tasarıma sahip. Katlanabilir tasarım sayesinde bisiklet taşıma kolaylığı sunuyor.

Kullanıcılar bisikletin pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 35 kilometre menzil değeri elde edebiliyor. Şehir içi kullanıma hitap eden bisikletteki menzil değeri sürücü ve yol koşullarına göre değişiklik gösteriyor. 22 kilogram ağırlığında olan elektrikli bisikletin taşıma kapasitesi ise 109 kilogram. Bisikletin pili kolay bir şekilde çıkarılabiliyor. Kullanıcılar bisikletteki pili evlerinde veya ofislerinde şarj edebiliyor. Bagaj aksesuarını da bünyesinde barındıran bisiklete ufak boyutta çanta veya alışveriş poşeti de yerleştirilebiliyor. Katlanabilir tasarımı sayesinde taşıma kolaylığı da sunan model toplu taşıma için de uygun bir bisiklet. 20 inçlik jantlarla gelen bisiklette bununla birlikte LCD bir gösterge ekranı da mevcut. Bu ekran sayesinde sürüşle ilgili bilgiler görüntülenebiliyor. LED aydınlatmasıyla gece sürüşleri için de ideal bir bisiklet olan modelde mekanik disk fren sistemi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kuba Speedlight Pro elektrikli bisikletin BİM’deki fiyatı ne kadar?

Elektrikli bisiklet saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Yerli üretim olan bisiklet uygun fiyata elektrikli bisiklet satın almayı düşünenlere hitap ediyor. Bisikletin fiyatı 17.999 TL olacak. Kullanıcılar bisikleti kredi kartlarıyla peşin fiyatına 6 taksitli olarak da satın alabilecek. Kampanya 10 Mayıs’ta geçerli olacak.