reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeClip

36 saat pil ömrü sunan Huawei FreeClip kablosuz kulaklık için ilk indirim fırsatı [Ocak 2024]

Kısa bir süre önce mercek altına aldığımız Huawei FreeClip için ilk indirim fırsatı geldi. Sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken kulaklık aynı zamanda açık ve konforlu tasarımı, 36 saate kadar sunulan pil ömrü ve güçlü ses performansıyla öne çıkıyor.

Kavisli ve fasulye şeklindeki tasarımla gelen kulaklığın siyah ve mor olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Kulaklıkta kontroller dokunmatik olarak sağlanabiliyor. Her iki kulaklık parçasına dokunarak FreeClip rahatlıkla kontrol edilebiliyor. Bunun için kulağınızın hemen yanındaki alana iki kez veya üç kez dokunmak yeterli oluyor. İki kez kulaklığa dokunulduğunda çalan parça duruyor veya tekrar dokunduğunuzda parça çalıyor. Üç kez yanağınıza dokunduğunuzda ise bir sonraki parçaya geçiş yapılabiliyor. Kulaklık bununla birlikte IP54 sertifikasına da sahip. Bu sertifika kulaklıkları su sıçramalarına karşı koruma sağlıyor. Cihaz bu sayede yağmurlu havalarda veya spor aktivitelerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Kulaklıkta 10.8 mm çift mıknatıslı ve yüksek hassasiyetli sürücü kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeClip kablosuz kulaklık uzun bir pil ömrü vadediyor

Cihaz hem iOS hem de Android‘li cihazlara destek veren Huawei Ai Life uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor. 8 saat pil süresi sunan kulaklıklar şarj kutusuyla birlikte bu süreyi 36 saate kadar çıkarabiliyor. Kablosuz olarak da şarj edebilen kulaklığın fiyatı 5.499 TL‘den 4.999 TL‘ye gerilemiş durumda. Kulaklığın detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın