reklamı kapat

POPÜLER

Anker 347

40.000 mAh’lik Anker 347 taşınabilir şarj cihazı için indirim fırsatı [Ocak 2024]

Anker 347 taşınabilir şarj cihazının fiyatı geriledi. Yüksek pil kapasitesiyle öne çıkan cihaz, 40.000 mAh‘lik pil kapasitesine sahip. iPhone’ları sadece 28 dakikada yüzde 53’e kadar şarj edebilen cihazda iki adet USB-A ve iki adet USB-C bağlantı noktası bulunuyor.

Akıllı telefonlar ve tabletler haricinde dizüstü bilgisayarları da şarj edebilen cihazda Power Delivery adı verilen özellik mevcut. Bu teknoloji tüm cihazların sorunsuz şekilde çalışmasına imkan tanıyor. 30 watt USB-C şarj destekli cihaz aynı anda dört farklı cihazı şar etme yeteneğine sahip. Zengin bağlantı seçenekleriyle birçok cihaz için kullanım kolaylığı sunan cihaz yüksek pil kapasitesinin yanında kompak tasarımıyla da öne çıkıyor. Anker Türkiye garantisiyle gelen powerbank hem yüksek pil kapasitesine hem de hızlı şarj özelliğine sahip bir taşınabilir şarj cihazı arayanlara hitap ediyor. Resmi fiyatı 3.999 TL olan cihaz yapılan indirimle 3.499 TL‘ye temin edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker 347 taşınabilir şarj cihazı sunduğu özelliklerle dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor

Bu arada birden fazla cihazı aynı anda şarj etmeyi de planlıyorsanız Anker 347 Taşınabilir Şarj Cihazı (PowerCore 40K) sizin için iyi bir seçenek olabilir. Farklı indirim haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.
anker
İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER