reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Freebuds SE 2

40 saat pil ömrü sunan Huawei Freebuds SE 2 için indirim fırsatı [Eylül 2023]

Uzun pil ömrüyle öne çıkan Huawei FreeBuds SE 2 kablosuz kulaklık için indirim fırsatı geldi. Hafif ve kompakt tasarımıyla da göze çarpan model en yeni bağlantı tekknolojisi Bluetooth 5.3 ile geliyor.

Bu bağlantı teknolojisine destek veren cihazlarla daha güçlü bir kablosuz deneyim sunan kulaklık 300 binden fazla kulak kanalı örneğinden alınan analizler doğrultusunda geliştirilmiş durumda. Kulaklık aynı zamanda hızlı bağlantı özelliğiyle de geliyor. Kullanıcılar şarj kutusunu açtıktan sonra kulaklıklar otomatik olarak Bluetooth eşleştirme moduna giriyor. Telefonda eşleştirme mesajının görüntülemesi için kulaklıkları telefona yaklaştırmak gerekiyor. IP54 sertifikasına da destek veren cihaz bu sayede su sıçramalarına ve toza karşı da dayanıklı. Kulaklıkta dokunmatik kontrol özelliği de bulunuyor. Kullanıcılar kulaklığa dokunduğunda müzik çalabiliyor, parça atlayabiliyor veya aramaları yanıtlayabiliyor. Kulaklıkta ayrıca sesli asistanlara ulaşmak da mümkün. Bu sayede kulaklık kullanım kolaylığı sağlıyor. Kullanıcılar kulaklığın pilini yüzde 100 şarj ettiklerinde 40 saate varan bir kullanım deneyimi elde edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds SE 2 hızlı şarj özelliğiyle de dikkat çekiyor

Kulaklık 10 dakika şarj edildiğinde 3 saatlik kullanım imkanı sunuyor. Pek tabii bu süre kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. 999 TL’lik fiyat etiketine sahip olan kulaklık yapılan indirimle 898 TL‘ye satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın