reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 58AU7000

4K çözünürlüklü ve 58 inç ekranlı Samsung 58AU7000 için A101 kampanyası

Geçtiğimiz ay da benzer bir kampanyaya imza atan A101, Samsung 58AU7000 televizyonu yeniden satışa sunuyor. 14 Temmuz‘da geçerli olacak kampanyada televizyonun fiyatı 10.599 TL olacak.

4K çözünürlüklü televizyon piyasada 13 bin TL’nin üzerinde fiyat etiketine sahip. Görüntü tarafında televizyonda Samsung’un PurColor özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde canlı görüntü deneyimi sunan Samsung 58AU7000 modelinde 4K kristal işlemcisi mevcut. 2 yıl Samsung Türkiye garantisiyle gelen televizyondaki işlemci, rengi ayarlıyor, yüksek kontrast oranını optimize ediyor ve HDR görüntü sağlıyor. Motion Xcelerator özelliği ise karelerin kaynak içeriklerini otomatik olarak tahmin edip iyileştirerek net görüntü ve performans vadediyor.

Tizen işletim sistemini bünyesinde barındıran televizyona bu sayede uygulamalar da yüklenebiliyor. Ses tarafına bakıldığında modelde 20 wattlık hoparlörler yer alıyor. SmartThings uygulama desteğine de sahip olan televizyon yüksek dinamik aralık özelliği de mevcut. Bu özellik ışık aralığını artırarak en karanlık sahnelerde geniş bir renk spektrumu sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 58AU7000 televizyonda uydu alıcı desteği var mı?

Dahili HD uydu alıcısını da bünyesinde barındıran Samsung 58AU7000, USB desteğine de sahip. USB bağlantısı sayesinde kullanıcılar belleklerindeki filmleri veya dizileri televizyonda direkt olarak izleyebiliyor. Önümüzdeki günlerde farklı kampanya haberlerini de sizlere de aktaracağız.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın