reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7
iPhone 7

5,5 inçlik tamamen çerçevesiz iPhone 7 konsepti

07 Şubat 2016

Tasarımcılar her iPhone modeli öncesinde kendi yorumlarını katarak sıra dışı konseptlere imza atıyor. Eduardo Guerrero isimli bir tasarımcının imzasını taşıyan iPhone 7 konsepti ise bu çalışmaların sonuncusu oldu.

Tasarımına bakıldığında tamamen çerçevesiz olduğu görülen konsept çalışmada 5,5 inçlik ekran göze çarpıyor. Telefon iPhone 6 aynı boyutlarda olmasına rağmen daha büyük bir ekran boyutuyla geliyor. Touch ID destekli home tuşunun ekrana entegre edildiği çalışma, şimdiye kadar ortaya çıkan iPhone 7 konseptleri arasında en minimalist tasarıma sahip model olarak dikkat çekiyor. 139,95 x 66.80 x 6.3 mm boyut ölçülerine sahip olan telefonda 64 bit yeni nesil AX işlemci, 16/ 64 /128 GB dahili hafıza seçenekleri yer alıyor. Eylül ayında tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan iPhone 7’nin konsept görselleriyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“5,5 inçlik tamamen çerçevesiz iPhone 7 konsepti” için bir cevap

  1. Aslan Sencer dedi ki:

    Tuş kısmının çerçevesi kaba olmuş onun dışında güzel konsept. Bu çerçevesiz ekranlarda acaba ekranın daha dayanıksız olma durumu olur mu diye sormadan edemedim. Yoksa çok sıkıntı yaşar Apple.