reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Air Fryer

6 litre hacim sunan Xiaomi Mi Smart Air Fryer için yeni A101 fırsatı [11 Kasım-1 Aralık 2023]

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6 LT için yeni A101 kampanyası duyuruldu. 11 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında piyasada olacak yağsız fritöz 6 litre geniş iç hacmiyle öne çıkıyor.

Sıcaklığı 40 ila 200 derece arasında ayarlanabilen cihaz hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlıyor ve pişirme süresini kısaltıyor. Mi Smart Air Fryer sıcaklığı 40 derece ila 200 derece arasında ayarlayabiliyor. Fritözde buz çözme özelliği de bulunuyor. Fritözde ayrıca sallama hatırlatıcısı özelliği de yer alıyor. Bu sayede yiyecekler eşit olarak pişirilebiliyor. 1.500 watt’lık bir güce sahip olan cihazda paslanmaz çelik ısıtma elemanı kullanılıyor. Paslanmaz çelik ısıtma elemanı hedef sıcaklığa hızla ulaşıyor ve sıcak hava sirkülasyonu sistemiyle birleşiyor. Önceden ayarlanmış 6 modu kullanarak yemekleri kolayca hazırlamak veya sıcaklığı/süreyi manuel olarak ayarlamak mümkün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 2 yıl Xiaomi Türkiye garantisiyle geliyor

Sepet çıkartıldığında dahili mikro anahtar pişirmeyi duraklatıyor ve kapatıldığında program devam ediyor. Cihaz yağı boşaltmak ve kapasiteyi ayarlamak için çok amaçlı kızartma tepsisiyle geliyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan fritözün A101’deki indirimli fiyatı ise 3.999 TL. Cihaz kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 4.279 TL‘ye çıkıyor. Önümüzdeki günlerde farklı indirim haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın