reklamı kapat

POPÜLER

Anker 548

60.000 mAh pil kapasiteli ve solar şarj girişli Anker 548 Powerbank için yeni indirim fırsatı [Temmuz 2024]

Anker 548 Powerbank modelinin fiyatı yeniden düştü. Sahip olduğu güçlü bataryayla öne çıkan cihaz Anker Türkiye garantisiyle geliyor. Cihazda solar şarj girişi de bulunuyor.

Anker’in güneş enerjisiyle şarj olabilen paneli satın alındığında powerbank güneş enerjisiyle de şarj olabiliyor. Telefonları ve dizüstü bilgisayarları aynı anda şarj edebilen cihaz, iPhone 15‘leri 10’dan fazla kez, MacBook Air‘ı 2.9 kez, 3W LED lambayı 42.3 saat çalıştırabiliyor. Anker 548 modelinin bağlantı noktaları arasında 60 watt ve 27 watt USB-C bağlantı noktaları bulunuyor. Bu sayede hızlı bir şarj imkanı vadeden cihaz bümnyesinde barındırdığı geri çekilebilir ışık ve bir SOS tuşuyla fark yaratıyor. 60 bin mAh’lik taşınabilir şarj cihazı bu sayede elektrik kesintilerinde veya diğer acil durumlarda aydınlatma imkanı sağlıyor. Bu işlem otomatik olarak sağlanabiliyor. Işık iki parlaklık seviyesine ayarlanabiliyor. Güç bankası güneş panelleriyle de uyumlu şekilde çalışıyor. Pek tabii bunun için Anker’in uyumlu güneş panellerini de ekstradan satın almak gerekiyor. Bu panellerin satın alınması durumunda şarj cihazı güneş enerjisiyle de şarj oluyor. Güç bankası, diğer modellere kıyasla 10 kat daha uzun ömürlü. Cihazdaki akıllı ekran, pil seviyesi, giriş ve çıkış gücü, kalan şarj süresi, şarj modları ve daha fazlası gibi önemli bilgileri gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker 548 powerbank modelinin indirimli fiyatı ne kadar?

Bir yıl boyunca şarj edilmeden sonra bile etkileyici bir şekilde yüzde 85 şarjını koruyor. Solar girişle birlikte cihazın bağlantı noktaları arasında iki adet USB-C ve iki adet USB- A bağlantı yer alıyor. Resmi satış fiyatı 9.999 TL olan cihaz yapılan indirimle şu anda 8.899 TL.
anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın