reklamı kapat

POPÜLER

6,2 mm inceliğe sahip Huawei Ascend P6’nın fotoğrafı internete düştü

Huawei‘nin 18 Haziran’da Londra’da bir etkinlik düzenleyeceği şirketin basın mensuplarına gönderdiği davetiye neticesinde iki hafta önce ortaya çıkmıştı.  Huawei’nin önümüzdeki ay gerçekleştireceği etkinlikte 6,2 mm inceliğe sahip akıllı telefonunu görücüye çıkarması bekleniyor. Etkinlik tarihi yaklaştıkça cihaz ile ilgili bilgiler de gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce teknik detayları internete sızan cihazın şimdi de fotoğrafı internete düştü.

Ascend P6 olarak adlandırılması beklenen akıllı telefonun basın fotoğrafını, Samsung Galaxy S IV, HTC One ve Facebook Home arayüzünün fotoğraflarını daha tanıtılmadan internete sızdıran evleaks isimli Twitter kullanıcı yayınladı. Evleaks’in Çin’de kullanılan Twitter benzeri sosyal ağ Weibo üzerinden yayınladığı fotoğrafa bakıldığında akıllı telefonun çok ince metal bir gövdeye sahip olduğu ve Huawei’nin Emotion adlı kullanıcı arayüzünü kullandığı görülüyor. Android destekli cihazın teknik detayları arasında 1,5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 2 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanı yer alması bekleniyor. Huawei Ascend P6 ile ilgili tüm detaylar önümüzdeki ay gerçekleştirilecek olan etkinlikte gün ışığına çıkacak.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“6,2 mm inceliğe sahip Huawei Ascend P6’nın fotoğrafı internete düştü” için 2 cevap

  1. oreki dedi ki:

    yok abi ya isterse 1mm yapsın kalite olmadıktan sonra napıyım panasoic,sony,toshiba falan olsa tamam inceldikçe risk artarya o hesap.

  2. can aldemir dedi ki:

    Son dönemlerde telekominikasyon sektöründe faaliyet gösteren şirketin Erricson ve Motorola ile ortaklık anlaşmaları vardır bu marka telefonlar Huawei’nin Guangzhou merkezinde üretilir ve Dünyaya ihraç edilir ayrıca Türk Telekom’un resmi modem sağlayıcısıdır.Vodafone’un global çapta ve Türkiye’de de satışta olan 3g modemleri, huawei brandına sahiptir usb stick ya da wireless modemden node b’ye kadar bir çok teknolojik ürünü bu firma üretmektedir.Dünyanın en büyük 50 operatörünün 36’sının tercih ettiği, yeni nesil telekomünikasyon teknolojilerinde öncü bir firmadır. Arastirmadan bilmeden yorum yapmayin lutfen