reklamı kapat

POPÜLER

Volta EV1 elektrikli otomobil

63 km menzil vadeden Volta EV1 elektrikli otomobil için A101 fırsatı [21 Mart 2024]

Volta EV1 elektrikli otomobil yeniden A101’de satışa sunuluyor. Önümüzdeki hafta A101’de satışa sunulacağı söylenen araç şehir içi kullanıma yönelik tasarlanmış bir elektrikli otomobil.

Kullanıcılar elektrikli aracın pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 63 kilometrelik bir menzil değeri elde edebiliyor. 2 kişilik oturma kapasitesi sunan araçta LED ön farlar bulunuyor. Pili yaklaşık 8 saatte şarj olabilen aracın ön ve arka tarafında disk fren sistemi var. Ön ve arka tarafında disk fren sistemiyle gelen otomobilde elektrikli yan camlar kullanılıyor. Şehir içi kullanıma yönelik geliştirilen modelde açılabilir sunroof ve arka cam yer alıyor. 4,7 inçlik renkli gösterge ekranını bünyesinde barındıran Volta EV1 modelinde diferansiyel motor bulunuyor. Ön ve arka tarafta emniyet kemerine sahip olan aracın ön cam silecek yıkayıcı sistemi mevcut. Dönüşü kolaylaştıran diferansiyel sistemini bünyesinde barındıran otomobilde dört tekerlekten bağımsız amortisör sistemi var. Isıtma/buğu giderme sistemli otomobilde USB bağlantı noktası da yer alıyor. Bu sayede mobil cihazları da şarj edilebilen araç 2 yıl garanti süresi sunuyor. Otomobil akıllı anahtar ile uzaktan kolay bir şekilde açılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyatıyla öne çıkan elektrikli otomobil: Volta EV1

21 Mart’ta A101’de piyasaya çıkan aracın fiyatı ise 169.900 TL.  Elektrikli otomobil kredi kartlarıyla 9 taksitle de satılıyor. Araç taksitle satın alındığında fiyatı 190.288 TL‘ye çıkıyor. Araç 30 iş günü içerisinde bulunduğunuz il içerisindeki Volta yetkili servislerinden teslim alınabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın