reklamı kapat

POPÜLER

70 yaşındaki büyükanne YouTube’un yükselen yıldızı oldu [Video]

Kendi ünlülerini yaratmasıyla hayatımızda vazgeçilmez bir yere kavuşan YouTube şimdi de 70 yaşındaki büyükannenin keyifli videolarına ev sahipliği yapıyor. Güney Kore’da yaşayan Park Makrae isimli büyükanne çektiği keyifli videolarla bir anda YouTube’un en fazla ilgi gören isimlerinden birine dönüştü.

Korean Grandma ismiyle tanınan büyükanne YouTube’a video yüklemeye altı ay kadar önce başladı. Onu bu konuda cesaretlendiren ise torunu Kim Yura oldu. 27 yaşındaki genç kadın büyükannesiyle Avustralya seyahatini kayıt altına aldı. Daha sonra bu keyifli anları YouTube üzerinden internet dünyasıyla paylaştı. Koreli büyükannenin tepkileri, mizah anlaşıyı ve her daim neşeli olması kısa sürede büyük ilgi çekmesine vesile oldu. Altı ay gibi kısa bir sürede 300 bine yakın takipçi elde etti. Park Makrae seyahatin yanı sıra günlük hayatına dair anları da kayıt altına alıyor. En popüler videosu ise neredeyse 2 milyon izlenmeye sahip olan “günlük makyajım” videosu oldu. Kısa sürede bu kadar popüler olması onun birçok büyük firma ile reklam anlaşmasıyla sonuçlandı. Anlaşma sağladığı markalar arasında Samsung‘un bile bulunduğu söyleniyor.

Koreli büyükannenin keyifli videolarına dair örnekleri hemen aşağıda bulabilirsiniz. Onun her geçen gün büyüyen YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR