reklamı kapat

POPÜLER

Kumtel XXL Fastfryer

8.5 litre hacim sunan Kumtel XXL Fastfryer için yeni BİM kampanyası [22 Eylül 2023]

Kumtel XXL Fastfryer fritöz için yeni bir BİM fırsatı var. Önümüzdeki haftaki kampanyada yer alan fritöz geniş iç hacmiyle öne çıkıyor. 8.5 litrelik hacim sunan model daha ufak modellere kıyasla kullanıcıların daha fazla yiyecek hazırlamasına imkan sağlıyor.

Geniş aileleri hedef alan Kumtel XXL Fastfryer ısıya dayanıklı metal bir üç yüzeyi bünyesinde barındırıyor. Paslanmaz çelik malzemesinden üretilen parçaların kullanıldığı fritöz, 5,5 litrelik sepet hacmine sahip. Fritöz kırmızı etleri 160 derecede yaklaşık 20 dakikada pişirebiliyor. Cihaz 15 dakikada patates kızartması yapılmasını mümkün kılıyor. Tek seferde 6 ila 8 porsiyon pişirebilen fritöz donmuş gıdaların buzlarını kolayca çözebiliyor. Fritöz meyveleri kurutabiliyor ve sebzeleri fermente edebiliyor. Piyasadaki fritöz modellerinin ön tarafında OLED ekran yer alırken bu cihazda böyle bir ekran yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kumtel XXL Fastfryer modeli yakında yeniden BİM’e geliyor

30 dakikalık zamanlayıcı özelliğine sahip olan fritözün gövdesinde plastik malzeme kullanılıyor. Otomatik kapatma özelliğine de destek veren fritöz 2 yıl garanti süresi sunuyor.  Piyasadaki fiyatı 3.249 TL olan fritözün BİM’deki fiyatı ise 2.299 TL olacak. 16 Haziran geçerli olacak kampanya kapsamında piyasaya sürülecek fritöz kredi kartlarıyla peşin fiyatına 9 taksitle de satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın