reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M12
Samsung Galaxy M12

90 Hz’lik ekranla gelen bütçe dostu Samsung Galaxy M12’nin fiyatı düştü;

Giriş seviyesine konumlanan Samsung Galaxy M12 için indirim fırsatı geldi. Resmi fiyatı 3.699 TL olan telefon bir satış kanalının yaptığı indirimle şu anda 3.576 TL‘ye düştü.  Belirttiğimiz bu fiyat telefonun mavi renkli modeli için geçerli. Telefonun diğer renkleri daha yüksek fiyat etiketine sahip.

İşlemci tarafına bakıldığında telefonda 8 nm üretim süreciyle üretilen Exynos 850 işlemcisi ve 4 GB RAM yer alıyor. Samsung Galaxy M12 modelinde 1.600 x 720 piksel çözünürlüklü 6,5 inç PLS IPS ekran yer alıyor. Bu ekran 90 Hz yenileme hızına da destek veriyor. Dahili depolama kapasitesi 64 GB olan telefon microSD kartlara da de destek veriyor. Bu sayede telefonun depolama kapasitesi artırılabiliyor. Kamera tarafına bakıldığında telefonun arka kısmında 48 megapiksel geniş açı, 5 megapiksel ultra geniş açı, 2 megapiksel makro ve 2 megapiksel derinlik kameraları yer alıyor. 4K video kaydına destek vermeyen telefon saniyede 30 kare Full HD video kaydına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M12 uzun pil ömrü ve hızlı şarj özelliğine de destek veriyor

Telefonun ön tarafında 8 megapiksellik kamera kullanılıyor. USB-C destekli telefonun pil kapasitesi ise 5.000 mAh. 15 watt özelliğiyle hızlı şarj destedeği de sunan telefonda parmak izi sensörü cihazın yan tarafında mevcut. Bu sayede kullanıcılar telefondaki kilidi  armak izleriyle açabiliyor.
samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın