reklamı kapat

POPÜLER

99 adet iPhone’la evlilik teklifi yaptı, sonunda hüsrana uğradı

Romantizmin ulaştığı boyutlara ara ara çarpıcı örneklerle şahit oluyoruz. Özellikle iş evlenme teklifi etmeye gelince, çiftler (genellikle erkekler) yaratıcılık sınırlarını zorlayabiliyor. Çinli genç adamın sevgilisine yaptığı bu ilginç evlenme teklifi de onlardan biri.

Çin’de her yıl 11 Kasım’da kutlanan Bekarlar Günü (Guanggun Jie) bu yıl oldukça ilginç bir olaya sahne oldu. Sevgilisine sürpriz yapmak isteyen genç adam, satın aldığı tam 99 adet iPhone 6 ile birlikte evlenme teklifi etti. Gencin bu kadar fazla iPhone kullanmasında, iPhone’larla kalp şekli yapmak istemesi etkili oldu. İşi daha da ilginç (ve acıklı) hale getiren şey ise genç kadının cevabı oldu. Gencimizin bu bonkör teklifine itibar etmeyen kadın, evlenme teklifine hayır cevabı verdi.

Orta halli geliriyle zar zor hazırladığı evlenme teklifi geri çevirilen erkek, iPhone’larıyla tek başına kaldı. 99 adet iPhone 6’nın 500 bin RMB, yani yaklaşık 82 bin dolara mal olduğu belirtiliyor. Neyse ki Çin’de iPhone’lara olan rağbet bir hayli fazla. Genç adam şimdilerde parasının büyük bölümünü, iPhone’ları satarak telafi etmeye çalışacak.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“99 adet iPhone’la evlilik teklifi yaptı, sonunda hüsrana uğradı” için 5 cevap

 1. Fuat Hakioğlu dedi ki:

  99 gül veya mum yerine iphone dizersen red edilirsin tabi. herşey para değil. ruha dokunacaksın demişler ama çinliler dinlememişler.
  nedir çin deki bu iphone sevdası kimi kız arkadaşını satar kimi kiraya verir kimi ekmeğini satar iphone alır. akıl var mı yok mu anlamadım gitti.

 2. Umut dedi ki:

  Kız Android’ci çıktı beyler.

 3. Murat Altan dedi ki:

  O 99 iphone ile görsel şölen hazırlansaydı olurdu. Mesela bir yazılımla iphoneların ekranını bir yapsaydı (nokia bunu yaptı, hatta giyilebilir etek yaptı) çok daha etkili olurdu.

 4. Orçun turan dedi ki:

  ıphone ile yaparsan tabi kabul etmez. Androidden şaşmamalı kardeşim

 5. Ismail Ozan Izci dedi ki:

  kız tam bir, ruhunu okşatmak isteyen türk kezbanı çıkmış!
  Madem hayır diyeceksin, yürü bas git kardeşim, ne diye kalbin içini meşgul ediyorsun?