reklamı kapat

POPÜLER

A101

“A101 Milyon Influencer” yarışması duyuruldu; işte sunulacak hediyeler

A101, sektörde bir ilke imza atacak sosyal medya yarışması ”A101 Milyon Influencer” ile takipçilerine ‘Influencer’ olma şansı sunuyor.  Yarışma ile sosyal medya kullanıcıları A101 ürünleriyle çektikleri videolarla içerik üreterek hem birbirinden değerli hediyeleri kazanma hem de birer ‘influencer’ olarak A101 ile düzenli iş birliği yapma şansını yakalıyor.

Yarışmanın “Şıklığın Peşinde” etabında, katılımcılardan A101 markalı ürünlerle uygun kıyafet kombini yapmaları ve bir video içeriği kaydederek kişisel sosyal medya hesaplarında #a101milyoninfluencer etiketiyle paylaşmaları bekleniyor. Katılım koşullarını yerine getiren kullanıcıların videolarını değerlendirecek jüride şirkerin pazarlama müdürü Yeliz Yahşi Bilgiç’in yanı sıra; Şahangiller, Berat Çokal, Ozan Varol, Deniz Hiracan, Ümit Karalar gibi sosyal medyanın ünlü isimleri de yer alıyor.

Jüri heyeti tarafından seçilerek finale kalan üç video, 13 milyona yaklaşan takipçiye sahip A101 Instagram hesabında kullanıcılar tarafından oylanacak. Alınan oylara göre ilk üçe girenler ödül olarak Apple Watch Series 8 GPS akıllı saat, Dyson Airwrap multi-styler saç şekillendirici ve Foreo Ufo 2 yüz bakım cihazına sahip olma şansını yakalayacak. 16 Ekim’e kadar geçerli olacak yarışmayla ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

A101 konuyla ilgili açıklamada bulundu

Yeliz Yahşi Bilgiç, yarışmaya ilişkin yaptığı açıklamada, ”Şirketin Türkiye’de sosyal medya kullanıcılarının alışveriş kategorisinde en çok takip ettiği hesap olması markamıza duyulan ilgi ve güvenin somut bir göstergesi. Şimdi bu sinerjiyi, yarışmayla bambaşka bir noktaya taşıyoruz. Yarışma perakende alanında öncü bir model olarak, sosyal medya kullanıcılarına sektörün öncüsü A101 ile dijital alanlarda düzenli iş birliği yapma imkanı da sunuyor. Tüm sosyal medya kullanıcılarını yarışmaya katılmaya davet ediyor, katılımcılara şimdiden başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER