reklamı kapat

POPÜLER

A13 Bionic işlemcili iPhone 11’in fiyatı gerilemeye devam ediyor

iPhone 11 modelinde yeni bir indirim fırsatı yapıldı. 64 GB‘lık ve siyah renk seçeneği için geçerli olan indirim neticesinde telefonun 7.999 TL‘lik fiyatı 7.079 TL‘ye geriledi.

Telefonun diğer renk seçenekleri daha yüksek fiyatlara satılıyor. iPhone 12 piyasada olsa da iPhone 11 de halen günümüz şartlarında çoğu kullanıcının beklentisini karşılayacak performansa sahip. Gücünü 7 nm üretim süreciyle üretilen A13 Bionic işlemcisinden ve 4 GB RAM’den alan telefon tasarım olarak iPhone XR ile benzerlik gösteriyor. 6 farklı renk seçeneğiyle gelen telefonda çift arka kamera bulunuyor. iPhone 11’in her iki kamerası da 12 megapiksele destek veriyor. Telefonda gece çekimleri için gece modu da yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar düşük ışık koşullarında daha aydınlık fotoğraflar çekebiliyor. Telefon, saniyede 60 kare 4K video kaydedebiliyor. iPhone 11’de 6,1 inç Liquid Retina LCD ekran bulunuyor.

Telefonun ön tarafında çentik de yer alıyor. Yüz tanıma sistemine de güç veren TrueDepth kamera sistemimde güncellenmiş 12 megapiksel kamera yer alan model, ön kamerasıyla yavaş çekim video da kaydedebiliyor. VLOG çekimi yapan kullanıcılar için iPhone 11’in ön kamerası saniyede 60 kare 4K video kaydına da imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 suya dayanıklı mı?

IP68 sertifikasına sahip olan telefon 2 metre su altında 30 dakika boyunca çalışabiliyor. Fiyat/performans odaklı bir iPhone modeli satın almayı düşünenler iPhone 11 modelini tercih edebilirler. Telefonun detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPhone 11

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın