reklamı kapat

POPÜLER

Acer, Windows 8 destekli yeni ürünlerini görücüye çıkardı

Acer, Windows 8 destekli Premium Aspire S7 Ultrabook, ICONIA W Serisi tabletler ve Aspire U Serisi all-in-one (AIO) masaüstü bilgisayarlarını görücüye çıkardı. Alüminyum gövdeye sahip 13,1 inçlik  Aspire S7 Ultrabook, en ince Full HD dokunmatik Ultrabook olma özelliğiyle göze çarpıyor. 11,6 inçlik model ise en küçük Full HD dokunmatik Ultrabook olma özelliğiyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Her iki cihazda da en iyi termal konfor için yenilikçi Acer Twin Air soğutma sistemi bulunuyor. Bunun haricinde ultrabook az ışıkta bile yazı yazmaya olanak tanıyan ışık algılamalı bir klavyeye sahip.
Acer W510 W700
Döndürülebilir 10,1 inçlik dokunmatik ekranlı Iconia W510, kullanıcıların dokunma, yazma ve görüntülemesine izin veren üç moda sahip. 18 saate kadar pil ömrü sunan W510, Always On ve Always Connect teknolojilerini de destekliyor. Acer Iconia W700 ise farklı görüntüleme açıları için ayarlanabilen çok yönlü kızağı ile üst düzey performansı kullanıcılara bir arada sunuyor. Bununla birlikte veri depolama alanını genişletme ve ilave pil seçenekleri de var. 11,6 inç Full HD dokunmatik ekrana sahip W700, yüksek kaliteli 1080p videoları da izlemenize olanak sağlıyor.
Aspire U Serisi AIO
Aspire U Serisi AIO masaüstü bilgisayarlar iki farklı ekran boyutlarıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. 27 inçlik ekran boyutuna sahip 7600U’da, ultra ince bir 35 mm profil, Full HD kenardan kenara ekran ve Dolby Surround Sound sistem bulunuyor. Acer AIO, çoklu kullanıcı dokunmatik fonksiyonunu içeriyor ve 0’dan 90 dereceye kadar eğilebiliyor. Üstelik ekran düz olarak yatırıldığında her yöne döndürmek mümkün. 23 inç 5600U kişisel dokunmatik kullanımı geliştirerek 30 dereceden 85 dereceye kadar eğilebilen en ince AIO bilgisayar olma özelliğine sahip.