reklamı kapat

POPÜLER

Acer’dan çoklu işletim sistemi destekleyen aktivite bilekliği [Video]

MWC etkinliğinde duyurduğu akıllı telefonun ardından piyasada yer alan Liquid Leap aktivite takip bilekliğinin de gelişmiş bir sürümünü tanıtan Acer, çoklu işletim sistemine sahip Liquid Leap+’ın detaylarını kullanıcılarla paylaştı.

1 inçlik 128 x 32 çözünürlüklü OLED dokunmatik ekranıyla 5 ile 7 gün arasında bir pil ömrü vadeden cihaz kavisli yapıdaki kauçuk kordonuyla rahat bir kullanım sunuyor. Hiçbir tuşun yer almadığı ve yalnızca dokunmatik olarak kontrol edilen bileklikte müzikle ilgili ayarlar yapılabiliyor ve e-mail ile takvim uygulamaları kontrol edilebiliyor.  Ayrıca SMS bildirimleri de alınıyor. IPX7 su geçirmezlik sertifikasına sahip olan bileklik, adımı sayıyor, kaloriyi hesaplıyor ve yüzme havuzunda gerçekleştirilen aktivitelerle ilgili detayları da kullanıcılara sunuyor. Uyku takip özelliği de bulunan Liquid Leap+, uykunun kalitesini ölçümleyebiliyor.

acer2
Android, Windows ve iOS platformlarıyla düşük enerjili Bluetooth 4.0 teknolojisi ile bağlantı kurabilen cihazın siyah, pembe ve yeşil renklerde piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Mart ayında tüketicilerle buluşacak Liquid Leap+’ın fiyatının ise 89 euro olacağı dile getiriliyor.

VİDEO