reklamı kapat

POPÜLER

Acer Aspire C27

Acer’dan ilk yapay zekalı hepsi bir arada bilgisayar: Acer Aspire C

Intel Core Ultra işlemcilerle güçlendirilen ilk yapay zekalı hepsi bir arada Acer Aspire C serisi tanıtıldı. 23,8 inç ve 27 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu seçeneğine sahip olan bilgisayar öğrencilere, hibrit çalışanlara ve ailelere hitap ediyor.

Intel AI Boost ve yerleşik Intel Graphics’li Intel Core Ultra 7 155U’ya kadar işlemciyle güçlendirilmiş yeni Acer Aspire C24 (C24-195ES) ve Acer Aspire C27 (C27-195ES), 32 GB’a kadar çift kanal DDR5 RAM desteği sunuyor. 2 TB’a kadar M.2 PCIe SSD seçeneğiyle satın alınabilen bilgisayarlarda 5 megapiksellik web kamera yer alıyor. Bu kamera 1440p çözünürlük vadediyor.  Cihazlar arka plan gürültülerini bastırmak için AI gürültü azaltma teknolojisine de destek veriyor. Bağlantı tarafında Wi-Fi 7 özelliğinin de bulunduğu bilgisayarlar 120 mm’ye kadar yükselebilen, boyu ayarlanabilir ergonomik stantla geliyor. 4 adet USB-A, 1 adet USB-C ve HDMI ise bilgisayarların bağlantı noktaları arasında. Bilgisayarda sunulan Intel Unison yazılımı  birden fazla cihaz ve işletim sistemini tek bir ekrana odaklanan entegre bir deneyimde bir araya getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Aspire C serisi bilgisayarların fiyatları

Acer Aspire C27 (C27-195ES) EMEA bölgesinde temmuz ayı itibariyle 999 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.  Aspire C24 (C24-195ES) ise EMEA bölgesinde temmuz ayı itibariyle 899 euro’dan başlayan fiyatla satışa çıkacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER