reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro 2

AirPods Pro 2 kablosuz kulaklık için 1.750 TL’lik indirim fırsatı [Mayıs 2024]

En popüler kablosuz kulaklıklardan biri olan AirPods Pro 2 için yeni bir kampanya yapıldı. Kaliteli ses performansını güçlü ANC özelliğiyle bir arada sunan model arka plandaki gürültüleri başarılı bir şekillde engelleyebiliyor.

H2 isimli çipten güç alan AirPods Pro 2, bu çip sayesinde daha iyi bir gürültü engelleme özelliği vadediyor. H2 isimli bir çipten güç alan kulaklıkta yeni bir düşük distorsiyonlu ses sürücüsü ve özel amplifikatör kullanılıyor. Kulaklık zengin baslar ve geniş frekans sunuyor. Şeffaf mod sayesinde kullanıcılar çevreleriyle bağlantıda kalabiliyor ve etraflarındaki sesleri duyabiliyor. AirPods Pro birinci nesle göre 1,5 saat daha uzun dinleme süresi sunuyor ve bu süre aktif gürültü engelleme özelliğiyle toplam altı saate kadar ulaşıyor. Kulaklık toplamda 30 saate varan kullanım deneyimi sağlıyor. Kullanıcılar kulaklığı MagSafe şarj cihazı, Qi sertifikalı şarj aksesuarları veya Lightning kablosunun yanı sıra Apple Watch şarj cihazıyla da şarj edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro 2 kablosuz kulaklık adaptif şeffaf mod özelliğiyle de dikkat çekiyor

Kulaklığa kısa bir süre önce adaptif şeffaf mod özelliği de gelmişti. Bu özellik gürültü yoğunluğunu saniyede 48.000 kez azaltıp ayarlayarak her türlü ortamda kullanıcıların etraflarında olup bitenlerden rahatça haberdar olabilmelerini sağlıyor. Piyasadaki fiyatı 9.349 TL olan kulaklığın indirimli fiyatı ise 7.599 TL.

AirPods Pro 2

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın