reklamı kapat

POPÜLER

AirPods

AirPods temizliği için hazırlanan ilginç mini cihaz [Video]

Apple’ın çok popüler olan AirPods kablosuz kulaklık modelleri kolay şekilde kirlenebiliyor. Bunun için bir cihaz hazırlandı.

Bu tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz Cardlax Earbuds Washer isimli cihaz, temel olarak AirPods özelinde hazırlanan ufak bir çamaşır makinesi olarak görülebilir.

Kickstarter üzerinde 5 bin dolar toplamayı hedefleyen ancak hedefini tam 26 bin dolara getiren ürün, 33 dolarlık bir yurt dışı satış fiyatına sahip.

Ürün bünyesindeki motorlu sistem ve hareketli fırçalar sayesinde AirPods’ların hem iç kısmını hem de dışını temizleyebiliyor.

Bu sayede beyaz renkli olduğundan kolaylıkla kirlenen AirPods’lar ciddi anlamda tertemiz hale getirilebiliyor. Burada 2 dakikalık bir temizlik sürecinin yeterli olduğu aktarılıyor.

Süreçte ince kirlerin ortadan kaldırılması için yüzde 70’lik alkol de (Dönen hazne içine sıkılıyor) kullanılıyor. Bunun kulaklık için yüzde 100 güvenli olduğu aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods temizliği kulak sağlığı için önemli

Aslında bu durum her kulaklık için geçerli. Kullanıcıların sahibi oldukları her kulaklığı düzenli olarak temizlemesi gerekiyor.

Kulaklıklar çoğu zaman yere düşebiliyor ve ciddi temizlik yapmadan kesinlikle tekrardan takılmaması gerekiyor.

Ürüne sahip olmak için buradaki Kickstarter sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Cihazın kulak içi formundaki Apple AirPods Pro’ya da destek verdiğini ek olarak belirtelim.