reklamı kapat

POPÜLER

Airties Air5050

 - Güncelleme: 15 Aralık 2008 01:47

Yenilenen tasarımı, güçlendirilen kablosuz teknik özellikleriyle AirTies, Air5050 ile internette maksimum hız vaad ediyor. Türkiye’de geliştirdiği teknolojilerle kullanıcılar için yalnızca internet bağlantısı değil, özgürlük, hız, kolaylık, eğlence ve dinamizmin içinde olduğu kablosuz yaşam alanları yaratan AirTies internet atağı devam ediyor. Geçtiğimiz ay hayata geçirdiği yeni endüstriyel tasarım ürünlerinin en hızlı 11N ürünlerini CeBIT Bilişim Eurasia’da görücüye çıkaran AirTies, internette maksimum hız ve güvenlik arayan kullanıcılara 6 seçenek sundu.

YÜKSEK HIZDA VERİ PAYLAŞIMI
Bu ay içinde satışa sunulması beklenen 11N aile grubunu da ilk kez CeBIT’te teknoloji tutkunlarıyla buluşturan AirTies, kullanıcıları bir hayli heyecanlandırdı. Mevcut 11B ve 11G teknolojilerinin devamı niteliğinde hazırlanan 11N teknolojisi sayesinde kablosuz ürünlerde bağlantı hızı 300Mbps’e yükselterek, ev veya ofiste aynı anda yüksek çözünürlükte video izleme, yüksek hızda internete erişim ve kablosuz olarak müzik dinleme olanağı yaratıyor.

DÖRT BİLGİSAYAR DESTEKLİ
Tasarım ve özellik anlamında yeni bir dönemin ilk habercisi olan Air 5050, ön bölümünde yer alan simgesel LED göstergeleriyle, daha albenili hale getirilmiş. Önceki modellerde olduğu gibi kolay kurulum ve basit kullanımın ön planda tutulduğu ürün, sadece ev kullanıcıları için değil, küçük işletmelere de yüksek hız ve performansa sahip pratik yerel ağ çözümleri sunuyor. 4 adet ethernet portu ve gelişmiş SPI Firewall özelliğine sahip Air 5050, 4 bilgisayarın aynı anda güvenli ve ADSL2+ hızında internete bağlanmasını sağlıyor. Air 5050’nin ön plana çıkan özelliklerinden bir tanesi güvenlik. Anti-DOS SPI Firewall sayesinde yüksek güvenlik seviyesi sağlayan Air 5050, IP, MAC ve URL bazında yapabildiği filtreleme özellikleri ile gelişmiş kullanıcı kontrolü sunuyor.

HER ZAMAN GÜNCEL
İlk üründen itibaren beğenimizi toplayan AirTies ADSL Hizmet Programı, Air 5050’de de mevcut. Otomatik yazılım güncelleme özelliğiyle kullanıcıların modemiyle maksimum performans almalarını sağlayan bu özelliğin yanı sıra ürün voltaj düşmelerine ve dalgalanmalarına göre dayanıklı. Hız ve güvenliğin yanı sıra, USB Host özelliği sayesinde, kullanıcıların tek bir noktadan tüm ağınıza yazıcı ve dosya paylaşımı yapmalarına olanak sağlayan Air 5050, böylelikle, her türlü yazıcı ve depolama aygıtını (Flash Disk vb.) sadece tek bir bilgisayara bağlamak yerine Air 5050’ye bağlayarak tüm ağda paylaştırabiliyor.

PUANLAMA
-5YILDIZ-

ARTILAR
ADSL2+ ve IPTV desteği, tak çalıştır özelliği, 4 bilgisayara kadar kullanım

EKSİLER
Ürünü test ettiğimiz süre içerisinde herhangi bir sorunla karşılaşmadık

SONUÇ
Yenilenen yüzü ve özellikleriyle liderliğini sürdüren AirTies, Air 5050 ile 24 saat kesintisiz, hızlı ve güvenli internet keyfi sunuyor

TEKNİK ÖZELLİKLER

Port girişleri

4 Ethernet, 1 USB 2.0 host portu

Download hızı
24 Mbps

Upload hızı
4 Mbps

ADSL özellikleri

G.DMT, G.Lite, ADSL2, READSL2, ADSL2+, AnnexM, RE-ADSL2+

Desteklediği işletim sistemi
Windows, UNIX, Lunix, Mac

Güç birimi
9Volt DC, 1 A

Çalışma Voltajı
100V ile 240V AC arası

Boyut
180 x 125 x 33mm

Ağırlık
250 gram

İLGİLİ HABERLER