reklamı kapat

POPÜLER

AirTies Air4400

AirTies Air4400’le kablosuz ağınızın çekim alanını genişletmek artık daha kolay

Ev ya da ofislerdeki kablosuz ağlarda karşılaşılan en büyük sorunların başında sinyal gücünün her yerde aynı olmaması geliyor. Sinyal kaynağı cihazdan (modem, router) uzaklaştıkça sinyallerin gücü ve dolayısıyla internet bağlantı hızı değişiyor. Bunun önüne geçmek için en uygun fiyatlı ve kolay çözümlerden biri ise kablosuz ağ genişleticiler. AirTies‘ın da Air4400 adını taşıyan ve bu işi yapan bir cihazı bulunuyor. Kablosuz ağın kapsama alanını geliştiren cihaz, yeni yazılımıyla artık çok daha kolay bir şekilde kurulup kullanıma hazır hale geliyor.

802.11n teknolojisine ve 300Mbps bağlantı hızına destek veren Air4400’ün yei yazılımı sayesinde teknik bilgiye ihtiyaç olmadan hızlı kurulum yapılabiliyor. Sade arayüzle, WPS desteği olmayan modem sahipleri kablosuz ağlarının çekim alanını genişletebiliyor. Bunun yanında oyun konsollarının internete daha hızlı bir şekilde bağlanıp oyunlarda takılma yaşanmasının önüne geçiyor.

Bu küçük cihazı, modemi doğrudan gören bir prize takmanız daha sağlıklı olsa da bunun için uygun bir yeriniz yoksa herhangi bir prize takmanız yeterli. Bulunduğunuz ortamdaki sinyal seviyesindeki artış anında fark edilir olacaktır.