reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Wi-Fi Pro

Bütçe dostu Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal genişleticisi için yeni fiyat avantajı [Nisan 2024]

Piyasada satılan uygun fiyatlı menzil genişleticilerinden biri olan Xiaomi Mi Wi-Fi Pro için yeni bir indirim fırsatı var.

Wi-Fi sorunu yaşayan kullanıcılara çözüm sunan cihaz uygun fiyata menzil genişleticisi satın almayı düşünenleri hedef alıyor. Yönlendiricilere kablosuz olarak bağlantı kuran cihaz Wi-Fi kapsama alanını genişletiyor. Xiaomi Mi Wi-Fi Pro dizüstü bilgisayarlara, akıllı telefonlara, tabletlere veya oyun konsollarına güvenilir ve yüksek hızda internet kapsamı sağlıyor. 64 cihaza kadar bağlantı kurabilen cihaz çok katlı evlerde güçlü bir Wi-Fi performansı vadediyor. Genişleticide  5 GHz kablosuz ağ desteği ne yazik ki mevcut değil. Kullanıcılar cihazı kolay bir şekilde kurabiliyor. Kompakt tasarımıyla da göze çarpan cihazın fonksiyonel özelliklerinden en üst seviyede yararlanmak için güçlendiriciyi kablosuz ağ kapsama alanı içerisinde ve orta noktada kullanmak gerekiyor. Menzil genişletici farklı modemlerde de kullanılabiliyor. Genişleticinin alt tarafında reset tuşu yer alıyor. İğne yardımıyla bu noktaya 10 saniye boyunca basılı tutarak cihazı fabrika ayarlarına döndürmek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro uygulamaya destek veriyor mu?

Cihazın en iyi konumunu bulmak için Mi Home uygulaması kullanılabiliyor. 580 MHz’lik MT7628K işlemcinin yer aldığı cihazda 8 MB’lık RAM kullanılıyor. 2 yıl garanti süresi sunan cihaz şu anda piyasadan daha uygun fiyata satın alınabiliyor. 358 TL‘ye satılan cihazın indirimli fiyatı ise 312 TL. Yeni indirim haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.
Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER