reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro menzil genişleticisi için yeni fiyat avantajı [Kasım 2023]

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro menzil genişleticisinin fiyatı yeniden geriledi. Wi-Fi sorunu yaşayan kullanıcılara çözüm sunan cihaz bütçe dostu fiyatıyla öne çıkıyor. Yönlendiricilere kablosuz olarak bağlantı kuran cihaz Wi-Fi kapsama alanını genişletiyor.

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro  dizüstü bilgisayarlara, akıllı telefonlara, tabletlere veya oyun konsollarına güvenilir ve yüksek hızda internet kapsamı sağlıyor. 64 cihaza kadar bağlantı kurabilen cihaz çok katlı evlerde güçlü bir Wi-Fi performansı vadediyor. Genişleticide  5 GHz kablosuz ağ desteği ne yazik ki mevcut değil. Kullanıcılar cihazı kolay bir şekilde kurabiliyor. Kompakt tasarımıyla da göze çarpan cihazın fonksiyonel özelliklerinden en üst seviyede yararlanmak için güçlendiriciyi kablosuz ağ kapsama alanı içerisinde ve orta noktada kullanmak gerekiyor. Cihaz farklı modemlerde de kullanılabiliyor.  Sinyal genişleticinin alt tarafında reset tuşu yer alıyor. İğne yardımıyla bu noktaya 10 saniye boyunca basılı tutarak cihazı fabrika ayarlarına döndürmek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro menzil genişletici mobil uygulamaya da destek sağlıyor

Cihazın en iyi konumunu bulmak için Mi Home uygulaması kullanılabiliyor. 580 MHz’lik MT7628K işlemcinin yer aldığı cihazda 8 MB’lık RAM kullanılıyor. 2 yıl garanti süresi sunan cihaz şu anda piyasadan daha uygun fiyata satın alınabiliyor. Cihazın indirimli fiyatı ise 279 TL.  Başka kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın