reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Wi-Fi Pro

Bütçe dostu Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal güçlendiricisi için indirim fırsatı

Evinizde Wi-Fi çekme sorunu yaşıyorsanız Xiaomi Mi Wi-Fi Pro modeline göz atabilirsiniz. Piyasadaki başarılı Wi-Fi genişleticilerden olan modelin fiyatında indirim yapıldı. Piyasadaki fiyatı 169 TL olan cihaz şu anda 89,90 TL‘ye satılıyor.

Cihaz bünyesinde barındırdığı 2 adet antenle Wi-Fi sorunu yaşayan kullanıcılara çözüm sunuyor. Xiaomi imzalı cihaz 64 cihaza kadar bağlantı kurabiliyor. Xiaomi Mi Wi-Fi Pro çok katlı evlerde güçlü bir Wi-Fi performansı vadediyor. 5 GHz kablosuz ağa destek vermeyen model kolay bir kullanıma sahip. Cihaz kompakt boyutuyla dikkat çekiyor. Cihaz, yönlendiricilere kablosuz olarak bağlanabiliyor. Bu cihaz dizüstü bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar, oyun konsolları ve akıllı TV’ler gibi cihazlar için daha güvenilir ve yüksek hızlı internet kapsama alanı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal sorunu yaşayan kullanıcılara çözüm sunuyor

En iyi sonuç için, cihazı yönlendirici ile ölü bölge arasında bir yere konulması gerekiyor. Cihazın en iyi konumunu bulmak için Mi Home uygulaması kullanılabiliyor. 580 MHz’lik MT7628K işlemcinin yer aldığı cihazda 8 MB’lık RAM kullanılıyor. 2 yıl garanti süresi sunan cihaz Wi-Fi performansını artırmak isteyen kullanıcılar için iyi bir seçenek görünüyor.

Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın