reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro
Xiaomi Mi Wi-Fi Pro
Xiaomi Mi Wi-Fi Pro
Xiaomi

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro menzil genişleticisi için yeni indirim fırsatı

Evlerinde veya ofislerinde Wi-Fi sorunu yaşayan kişileri hedef alan Xiaomi Mi Wi-Fi Pro için indirim fırsatı geldi. Piyasada 200 TL‘nin üzerinde satılan sinyal genişletici şu anda 168 TL‘ye satılıyor.

Menzil genişleticisinde 2 adet anten yer alıyor. Bu antenler Wi-Fi sorunu yaşayan kullanıcılara çözüm sunuyor. Yönlendiricilere kablosuz olarak bağlanan cihaz, dizüstü bilgisayarlara, akıllı telefonlara, tabletlere veya oyun konsollarına güvenilir ve yüksek hızda internet kapsamı sağlıyor. 64 cihaza kadar bağlantı kurabilen Xiaomi Mi Wi-Fi Pro çok katlı evlerde güçlü bir Wi-Fi performansı vadediyor. 5 GHz kablosuz ağa destek vermeyen model kolay bir kullanıma sahip. Cihaz kompakt boyutuyla dikkat çekiyor. Cihaz, yönlendiricilere kablosuz olarak bağlanabiliyor. Bu cihaz dizüstü bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar, oyun konsolları ve akıllı TV’ler gibi cihazlar için daha güvenilir ve yüksek hızlı internet kapsama alanı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro uygulamayla kolayca kontrol ediliyor

En iyi sonuç için, cihazı yönlendirici ile ölü bölge arasında bir yere konulması gerekiyor. Cihazın en iyi konumunu bulmak için Mi Home uygulaması kullanılabiliyor. 580 MHz’lik MT7628K işlemcinin yer aldığı cihazda 8 MB’lık RAM kullanılıyor. 2 yıl garanti süresi sunan cihaz Wi-Fi performansını artırmak isteyen kullanıcılar için iyi bir seçenek görünüyor.
xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın