reklamı kapat

POPÜLER

Akıllı telefonlara “emniyet kemeri” olan kılıf [Video]

26 Temmuz 2017

Devamlı yanımızda taşıdığımız akıllı telefonların belli başlı özellikleri bulunuyor. Bunlardan en önemlisi de geniş dokunmatik ekran. Bu büyük ekranlar telefonda multimedya keyfini fazlasıyla artırıyor. Ancak telefonların boyutları giderek büyürken cihazları düşürmeden tutmak giderek zorlaşıyor. Arc Phone Case ise emniyet kemerinden ilham alarak kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.

Söz konusu akıllı telefonları korumak olduğunda akla gelen ilk alternatif koruyucu kılıflar oluyor. Fakat tasarımları sebebiyle kılıfların yetersiz kaldığı noktalar da oluyor. Arc Phone Case ise cihazları korumaktan çok, düşürmemize engel olmaya çalışıyor. Bu kılıf alıştıklarımızın aksine çarpı şeklinde bir tasarıma sahip. Dolayısıyla cihazın etrafını tamamen kaplamıyor. Amacı ise oldukça basit: Telefonlarımızı tutmamızı kolaylaştırmak.

Arc Phone Case her telefon modeline özel ayrı bir kılıfa sahip değil. Aksine sadece iki farklı seçeneği var. Bunlardan ilki normal boyuttaki telefonlar için. Diğeriyse standartın üstünde olan cihazlara hitap ediyor. Dolayısıyla bu kılıfı her türlü telefonda kullanmak mümkün oluyor. Arc Phone Case sadece telefonu tutmakla kalmıyor. Telefon ayaklığı ve kartlık vazifelerini de üstleniyor. Böylece cüzdan taşımak istemediğiniz anlara özel pratik bir çözüm oluyor. Bu kullanışlı kılıfa sahip olmak için Arc Phone Case’in Kickstarter kampanyasına 20 dolarlık bağışta bulunmak gerekiyor.

VİDEO