reklamı kapat

POPÜLER

Akıllı telefonun kamerasını makro lense çeviren bütçe dostu aksesuar [Video]

Mobil fotoğrafçılığa meraklıysanız ve makro çekimleri seviyorsanız, akıllı telefonun kamerası tek başına yeterli olamayabiliyor. Harici bir lens aparatıyla probleminizi çözmek istiyor ama çok da para harcamak istemiyorsanız aradığınız ürün Easy Macro olabilir.

Easy Macro adı üstünde telefon kamerasını basit bir şekilde makro lense dönüştüren bir aparat. Lastik bir bantla hemen her telefona, hatta tablete, rahatlıkla takabileceğiniz bu mini makro lens ile telefonunuz 4x optik yakınlaştırma yapabiliyor. Basit tasarımı sayesinde hemen her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz Easy Macro, detaylı makro çekimler için düşük bütçeli güçlü bir alternatif oluşturuyor. Cüzdanda rahatça taşınabilmesi ve çizilmemesi için kredi kartı boyutlarında korumalı bir kılıfa da sahip.


Nefes kesen fotoğraflar çekebileceğiniz Easy Macro’nun Instagram hesabı da oldukça ilham verici. Yakın çekim su damlası, böcekler, göz fotoğrafları ve daha pek çok farklı fotoğraf karesiyle Easy Macro kullanıcıları makro çekim dünyasının büyüleyici atmosferine çekmeyi başarıyor. Basit ama etkili bir tasarım olan Easy Macro yurt dışında 9,99 dolar fiyatla satışta. Ancak içinizdeki makerın sesini dinlerseniz ürünü olduğundan da uygun fiyata evde de yapabilirsiniz. Ürünün resmi hesabına buradan ulaşabilir, Instagram hesabını da buradan inceleyebilirsiniz.

VİDEO