reklamı kapat

POPÜLER

Lumo Lift

Aktivite cihazı Lumo Lift ile kamburluğa son [Video]

 - Güncelleme: 13 Ocak 2014 19:55

LUMOback sensörde olduğu gibi vücut duruşu tespiti yapabilen ve bu yüzden mevcut giyilebilir cihazlardan ayrılan Lumo Lift, kullanıcı kambur durduğunda titreşimle uyararak kullanıcının düz şekilde durmasına yardımcı oluyor.

İki parçadan oluşan Lumo Lift’i ister kıyafetle klips yardımıyla ister mıknatıslı sensör modülüyle kullanmak mümkün. Yaklaşık 2 saatte şarj edilebilen cihazın 5 saate kadar kullanılabileceği belirtiliyor. Atılan adım ve yakılan kalori miktarını da kullanıcılara sunan Lumo Lift, günlük aktivitelerinizi izlemek ve duruşunuzu geliştirmek için uygun bir cihaz. 25,5 mm genişliğinde, 46 mm uzunluğunda ve 7 mm kalınlığında olan Lift, 10 farklı klips renk seçeneğine sahip.

iPhone 4S, 5, 5S, 5C, beşinci nesil iPod Touch, üçüncü/dördüncü nesil iPad, iPad mini, iPad Air, Android 4.3 ve üzeri işletim sistemli Samsung Galaxy S3/S4, Nexus 4, Nexus 5, HTC One ve Motorola G gibi cihazlarla çalışan Lumo Lift’in renk seçenekleri arasında beyaz parlak, siyah krom ve gümüş krom bulunuyor. Şu an itibarıyla ön siparişle satın alınabilen Lumo Lift, ilkbahar aylarında 69 dolardan tüketicilerin karşısına çıkacak.

Lumo Lift
Lumo Lift
Lumo Lift

VİDEO

İLGİLİ HABERLER