reklamı kapat

POPÜLER

Alcatel akıllı telefonlar

Alcatel’in üç yeni akıllı telefonu MWC 2018 öncesinde göründü

TCL desteğiyle akıllı telefon pazarından pay almaya çalışan isimlerden Alcatel’in MWC 2018’de tanıtacağı üç yeni akıllı telefon ortaya çıktı.

Sızıntı uzmanı Evan Blass‘dan gelen görseller, Alcatel 1X, 3 ve 3X modellerine ait. Alcatel 5, 3V ve 1X ile beraber tanıtılması beklenen modelleri teknik detayları hakkında henüz verilmiş bir detay bulunmuyor. Ancak tasarımlar üzerinden baktığımız zaman 1X giriş seviyesinde yer alıyor. İlginç bir arka kaplaması bulunan telefon, geniş çerçeveleriyle bir jenerasyon geride kalıyor. Parmak izi okuyucusu olmadığı görülen telefon, 18:9 bir ekran üzerine kuruluyor. Onun üstünde yer alan 3 ise parlak gövdesiyle dikkat çekiyor. Yanlardan çerçevesiz yapıya göz kırpan 18:9 ekranlı model, parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Serinin en üstünde ise 3X modeli bulunuyor. Yine 18:9 bir ekran üzerine kurulan model, 3 gibi yanlardan çerçevesiz bir tasarımı benimsiyor. Parmak izi sensörü arkasında yer alan telefon, yine parlak bir gövde kullanıyor. Bu modelin esas farkını arkasında çift lensli bir kamera bulunuyor olmasıyla koyuyor.

Alcatel akıllı telefonlar

Alcatel 3x

Alcatel akıllı telefonlar

Alcatel 3x

Alcatel akıllı telefonlar

Alcatel 1X

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MWC 2018, Alcatel dahil herkes için oldukça yoğun geçecek

2018’de karşımıza çıkacak hemen hemen tüm Android telefonları göreceğimiz fuar, görüldüğü üzere oldukça yoğun geçecek. Bu fuar içerisinde kullanıcılar etkilemeye çalışacak Alcatel’in işe ise oldukça zor görünüyor. Çünkü gerçekten çok sağlam ve güçlü modeller yolda görünüyor.