reklamı kapat

POPÜLER

Alcatel A3

Alcatel A3

Alcatel A3

Alcatel A3

Alcatel U5

Alcatel U5

Uygun fiyata 4.5G hızında bağlantı sunan telefonlar

Dünyanın ilk interaktif, LED kapaklı akıllı telefonuyla bir anda tüm dikkati üstüne çeken Alcatel, yeni telefonları A3 ve U5’i de Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttı. Her iki telefon da uygun fiyata akıllı telefon sahibi olmayı planlayanlara güzel fırsatlar sunuyor.

Alcatel’in enjoy.now promise temasıyla tasarlanan A3, eğlenceli ve neşeli paylaşımlar sunan bir cihaz arayışında olanlara ulaşmayı hedefliyor. İnce tasarım, 3D efekti ve metalik çerçeveyi bir arada sunan telefonda gelişmiş güvenlik için parmak izi okuyucu ve hassas verinizi korumak için Özel Mod özelliği bulunuyor. Hızlı kilit açma özelliğine ek olarak, kilit ekranındayken en sık kullanılan beş uygulamaya anında erişim için beşe varan parmak izi tanımlanabiliyor. Yeni akıllı telefon, selfie’ler için flaşlı 5MP ön kamera ve LED flaşlı 13MP arka kamera ile donatılmış bulunuyor. Parmak izi sensörüne tek dokunuşla selfie çekilebiliyor ve Face Mask ile Face Show uygulamalarıyla çekilen selfie’lere eğlenceli efektler uygulanabiliyor. Dört çekirdekli işlemci ve 5 inç HD ekran da telefonun özellikleri arasında yer alıyor. 4.5G bağlantıya da destek veren telefon mayıs ayında siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 149 eurodan satışa sunulacak.

Alcatel’in duyurduğu bir diğer telefon olan U5, dokulu tasarımı, ön flaşı ve gelişmiş fotoğraf uygulamalarıyla geniş 5 inç ekrana sahip. Üstelik A3 ve A5 LED kadar iyi bir selfie deneyimi sunuyor. Alcatel U5, Face Mask ve Face Show gibi selfie’leri kişiselleştiren yeni özellikleriyle, selfie’leri daha eğlenceli hale getirmek için tasarlandı. Gece – gündüz daha parlak selfie’ler için ön flaşa sahip. Geniş 5 inç ekran harika görüntü deneyimi sunarken, hızlı 4.5G LTE bağlantısı rahat ve kesintisiz bir video oynatımı sağlıyor. Mayıs ayında piyasaya sunulacak telefonun satış fiyatı ise 99 euro.