reklamı kapat

POPÜLER

Alcatel
Alcatel
alcatel
alcatel

Alcatel kot kumaş kapaklı Pop Star ve Pop Up’ı duyurdu

Alcatel, Pop Star ve Pop Up olarak adlandırdığı yeni telefonları gün ışığına çıkardı. IFA 2015’te tanıtılan Pop Star, farklı malzemelerde ve renklerde üretilen arka kapak seçenekleriyle göze çarpıyor. Deri ve plastik olmak üzere farklı malzemelerden üretilen kapakların en dikkat çekeni ise kot kumaşıyla üretilen model.

Kot kumaşlı arka kapağıyla ayrı bir havaya bürünen Pop Star’da 720p çözünürlüklü 5 inç ekran, 1,3 GHz hızında çalışan dört çekirdekli MediaTek MT6580 işlemci 1 GB RAM ve 8 megapiksel arka kamera bulunuyor. Dahili hafızası 8 GB olan telefonun ön tarafında ise 5 megapiksel bir ön kamera mevcut. 2.000 mAh kapasiteli pil, 3G ve 4G bağlantı seçenekleri telefonun sunduğu diğer özellikler arasında.

Alcatel Pop Up ise Pop Star’ın daha gelişmiş özelliklere sahip bir modeli olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. 1.4 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli  Qualcomm Snapdragon 610 işlemcisiyle birlikte gelen telefonda 720p çözünürlüklü ekran, 2 GB RAM, F/2.0 diyaframlı 13 megapiksel arka kamera bulunuyor.  Her iki telefonun da ne zaman ve ne gibi bir fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunulacağı henüz belli değil.