reklamı kapat

POPÜLER

Adidas’ın satın aldığı Runtastic ilk akıllı saatini duyurdu [Video]

Adidas geçtiğimiz ay fitness uygulamaları geliştiren Runtastic‘i bünyesine kattıktan sonra bu iş birliğinin ilk meyvesi çok gecikmeden geldi. Runtastic, aktivite takip ağırlıklı akıllı saati Moment’ı resmen duyurdu.

Runtastic Moment, piyasadaki çoğu akıllı saat ve aktivite takip bilekleriyle aynı temel özellikleri paylaşıyor. Adım ölçme, kalori hesaplama, uyku düzenini kontrol etme, LED ışıklarla kullanıcıya bildirim verme ve dahası Runtastic Moment’ta da mevcut. Saati diğerlerinden ayıran özelliği ise yaklaşık 90 metreye kadar su geçirmemesi. Yani havuzda, denizde, duşta saati bilekten çıkarmak için hiçbir sebep yok. Runtastic Moment’ın bir diğer fark yaratan özelliği de uzun ömürlü pili. Runtastic, saatinin düğme pilinin 6 aya kadar kullanım ömrü sunduğunu vadediyor. Bluetooth yoluyla akıllı cihazlarla bağlantı kuran saat hem Android hem de iOS ile uyumlu.

Runtastic Moment dört farklı versiyona sahip. 130 euroya satılan Fun ve Basic versiyonu silikon kayış paslanmaz çelik kasayla gelirken 200 euroya satılan Elite Moment ve Moment Classic deri kayışla geliyor. Moment Classic aynı zamanda altın, roze altın ve gümüş renk seçeneklerine sahip.

VİDEO

https://youtu.be/_jTHWZkWMTA