reklamı kapat

POPÜLER

Alfa Romeo Tonale'den "en heyecan verici otomobil" başarısı

Alfa Romeo Tonale’den “en heyecan verici otomobil” başarısı

İngiltere’nin önde gelen otomobil satın alma rehberinin okuyucu oylarıyla belirlenen “2021 Yılın Otomobili” ödüllerinde, 2021 yılının en heyecan verici yeni otomobili Alfa Romeo Tonale seçildi.

 Global tanıtımı, 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirilen Alfa Romeo Tonale, What Car? 2021 Yılın Otomobili Ödüllerinde Okuyucu Ödülü kazandı. 110 yıllık Alfa Romeo mirasını yansıtan ve bu yılın sonunda seri üretimi başlayacak olan Tonale, henüz yollarla buluşmadan otomobil meraklılarının dikkatini çekti. Tonale, İngiltere’nin önde gelen otomobil satın alma rehberi olan What Car?’ın okuyucu oylarıyla belirlenen ödülde, 2021 yılının en heyecan verici yeni otomobili olarak rakiplerini geride bıraktı.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

What Car? Yayın Yönetmeni Steve Huntingford yapmış olduğu değerlendirmede: “Aslında What Car? Okuyucu Ödülü son derece sıkı bir rekabete sahne olur. Bu sene Tonale, ikinci sırada bulunan otomobilden iki kat fazla oy toplayarak, oylamayı açık ara kazandı. Markanın logosunu taşıyan yeni bir SUV fikri insanları çok heyecanlandırdı. Konsept otomobile bakıldığında nedenini anlamak çok kolay.” dedi.

Alfa Romeo cephesinin ilk şarj edilebilir hibrit modeli

İtalyan markasının EMEA Bölge Başkanı Arnaud Leclerc ise “Tonale konsept otomobili, Alfa Romeo markasının geleceğine ışık tutarken, seri üretim otomobil ürün gamına dahil olan ilk şarj edilebilir hibrit otomobil olarak da öne çıkıyor. Tonale, güzellik ve işlevselliği yansıtan kombinasyonla şimdiden otomobil severleri etkilemiş durumda. modeli yollarda görmek için duyulan heyecan da bizleri çok mutlu ediyor.” diye konuştu.

İlginizi çekebilir

Levante tanıtım filmi