reklamı kapat

POPÜLER

Rolls-Royce Wraith

Alman şirket, Rolls-Royce Wraith’i yeniden yorumladı

Genellikle İtalyan otomobilleri modifiye eden ve yarattığı otomobillerle adından söz ettiren NOVITEC isimli Alman şirket, bu kez Rolls-Royce’un coupe modeli Wraith’i modifiye etti. Performansı zarafetle buluşturan otomobil daha geniş hava girişlerine sahip yeni ön tamponla birlikte geliyor ve ayrı bir havaya bürünüyor. Farklı yan etekleriyle dikkat çeken otomobilde 22 inç çapında jantlar kullanılıyor.

Rolls-Royce Wraith
SPOFEC (SPirit OF ECstasy) Wraith olarak adlandırılan bu lüks otomobilin bagaj kapağı üzerinde bir spoiler bulunuyor. Fren sisteminin ve egzoz sisteminin elden geçirildiği bu lüks otomobilin çift turbo beslemeli 6,6 litre hacimli V12 motoru, 717 beygir güç ve 986 Nm tork üretiyor. 100 km/s hızlanmasını 4,2 saniyede tamamlayan otomobil maksimumda 250 km/s hıza ulaşıyor. Daha heybetli ve daha agresif görünümüyle mevcut Wraith modelinden ayrılan otomobilde yer alan süspansiyon kontrol sistemi yüksekliği 40 mm’ye kadar azaltabiliyor. Gövdesinde karbon kompozit malzemenin kullanıldığı otomobilin satış fiyatı ise belli değil.

Rolls-Royce Wraith

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Alman şirket, Rolls-Royce Wraith’i yeniden yorumladı” için bir cevap

  1. Halil dedi ki:

    ‘Satellite Aided Transmission’ teknolojisi sayesinde, ilerideki yol ve trafik durumu hakkında uydudan alınan anlık bilgilere göre şanzıman uygun vitesi önceden seçiyor.