reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Gaming

Amazon Prime Gaming tarafından verilecek yeni ücretsiz oyunlar belli oldu [Eylül 2023]

Amazon Prime Gaming, eylül ayında da abonelerine birden fazla ücretsiz oyun veriyor. Firma Epic Games Store gibi oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Amazon Prime Gaming abonesi olan kullanıcılar eylül ayında aşağıdaki oyunları (Farklı zamanlarda verilecek toplam yedi farklı yapım) ücretsiz olarak elde edebiliyor ve önümüzdeki günlerde elde edebilecek:

-7 Eylül: Football Manager 2023 [Epic Games Store] 
-14 Eylül: Ozymandias: Bronze Age Empire Sim [GOG]
-14 Eylül: Absolute Tactics: Daughters of Mercy [Amazon Games App]
-21 Eylül: Dexter Stardust: Adventures in Outer Space [Amazon Games App]
-21 Eylül: Shotgun King: The Final Checkmate [Amazon Games App]
-28 Eylül: Unsolved Case: Murderous Script Collector’s Edition [Legacy Games Code]
-28 Eylül: Hundred Days — Winemaking Simulator [Amazon Games App]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaçıranlar için Epic Games Store tarafından oyunculara şu an Spelldrifter oyunu ücretsiz olarak hediye ediliyor. Bu oyun için şu kısa özet açıklama geçiliyor: “Taktiksel rol yapma ve deste oluşturma türlerinin en iyi özelliklerini barındıran karma bir oyun olan Spelldrifter’ı tanıtıyoruz! Spelldrifter, sıra tabanlı RYO savaşının bulmaca gibi olan pozisyon taktiklerini toplanabilir kart oyununun derin özelleştirilebilme ve tekrar oynanabilme özellikleriyle bir araya getiriyor. Sonuç: oyuncuların zamanı ve mekânı kullanarak ellerinin altındaki kaynaklarla hokkabazlık yaptığı karma bir oyun. Spelldrifter’ın sunduğu yenilikçi Tick System ile oyunculara kart oyunu stratejisini yeni bir solukla düşünmeleri için meydan okunuyor. Her bir karakter aksiyonu ile sıralar tek bir zaman dilimine diziliyor. Zaman diliminde ustalaşan oyuncular savaşlarda büyük bir avantaj kazanıyor ve önemli zaferler kazanmanın tatminini yaşıyor. Kendi kahramanlarından oluşan grubunu seç, destelerini oluştur ve gizemli Labyrinth’in girişini ararken Starfall’un içine doğru uzanan derin bir maceraya atıl!

Yeni Amazon Prime Gaming oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi

İLGİLİ HABERLER