reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Amazon Lojistik

Amazon Türkiye’den sevindirici kargo şirketi hamlesi

Dünyanın en büyük alışveriş platformu Amazon, biliyorsunuz aktif olarak Türkiye’de de bulunuyor. Şimdi firma burası için büyük bir adım daha atmış durumda.

Amazon’un Türkiye operasyonu biliyorsunuz çok fazla ses getiremiyor. Yurt dışındaki kadar iddialı sürmeyen süreç, yine de aktif olarak devam ediyor. İşte burayı hareketlendirmek ve daha iyi hale getirmek adına firmanın yeni atılımı bir lojistik şirketi oluyor. Ortaya çıktığı kadarıyla Amazon Lojistik isimli şirket, internet sitesinde satış yapan binlerce kayıtlı işletmenin hizmetine sunulmuş durumda. Konu hakkında konuşan şirketin Türkiye ülke müdürü Richard Marriott, “Lojistik hizmetinden küçük ya da büyük her ölçekteki her işletmenin faydalanabildiğini belirterek, “Dijital ekonomide işletmenin büyüklüğünün hiçbir önemi olmadığını düşünüyoruz. Amazon olarak küçük ya da büyük her işletmenin gelişimine destek oluyoruz, Amazon Lojistik de bunun çok iyi bir örneği. Amazon’un müşterileri, hızlı teslimat ve Amazon’un dünya standartlarında sunduğu müşteri hizmetinin rahatlığıyla gittikçe büyüyen eşsiz ürün yelpazesine erişebilecek” ifadelerini kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon, Türkiye’de kendi kargo şirketiyle süreci çok daha iyi hale getirebilir

Ancak elbette şirketin açılmış olması, hemen tüm Türkiye operasyonunun kurulduğu anlamına gelmiyor. Burada süreci yavaş yavaş artıracaktır denilen ve bunu yapacak maddi gücü fazlasıyla olan firma, gerçekten güzel bir adım atıyor. Kullanıcıların başından beri çok istediği bu hamle, bakalım diğer kargo şirketleri ile yaşanan birçok sorunu ortadan kaldırabilecek ve sürece hız katabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

Logitech’in yeni mekanik klavyesi