reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo IdeaPad 3
Lenovo IdeaPad 3

AMD Ryzen 3700U işlemcili Lenovo IdeaPad 3 için indirim kampanyası

Bugünlerde bütçe dostu bir dizüstü bilgisayar satın almayı düşünüyorsanız Lenovo IdeaPad 3 modelini tercih edebilirsiniz. 10.369 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan model yapılan bir indirimle şu anda daha uygun fiyata satın alınabiliyor.

Advertisement

Fiyatı 6.998 TL‘ye düşen bilgisayarda AMD’nin Ryzen 3700U işlemcisi bulunuyor. Bu işlemciyle birlikte entegre AMD Radeon grafik kartı kullanıldığı bilgisayarda 8 GB RAM mevcut. Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekranla gelen bilgisayarın depolama kapasitesi ise 512 GB.

Dizüstü bilgisayar mekanik hava akışı iyileştirmeleri ve hava giriş deliklerini engellemeden hava çıkışı sağlayan akıllı termal çözümle geliyor. Performans gereksinimlerinizi karşılamak adına üç fan hızı modu arasında geçiş yapan Q Kontrol özelliği de bilgisayarda yer alıyor. Bu özellik performans ve soğutma üzerinde daha fazla kalibrasyon olanağı tanıyor. AMD’nin zararlı düşük mavi ışığı azaltan Eye Care ve arka plandaki gürültüyü kesen gürültü engelleme gibi akıllı öğrenme çözümleri de karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo IdeaPad 3 modelinde hangi bağlantı noktaları yer alıyor?

Dolby Audio destekli 2 adet 1,5 watt gücünde hoparlörü bünyesinde barındıran makinenin bağlantı noktaları arasında üç adet USB-A, 3,5 mm kulaklık girişi, HDMI ve SD kart okuyucusu bulunuyor.

Lenovo IdeaPad 3