reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo IdeaPad 1

Ryzen 7 5700U işlemcili Lenovo IdeaPad 1 dizüstü bilgisayar için indirim fırsatı [Kasım 2023]

Lenovo IdeaPad 1 dizüstü bilgisayar için yeni bir kampanya var. AMD‘nin Ryzen 7 5700U işlemcisinden güç alan bilgisayarda 8 GB RAM yer alıyor. Dahili depolama kapasitesi 512 GB olan bilgisayar Windows 11 yüklü geliyor.

Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekranı bünyesinde barındıran bilgisayar 2 yıl Lenovo Türkiye garantisi sunuyor. Dolby Audio özellikli stereo hoparlörlerle gelen bilgisayar  gizlilik kapağına sahip HD web kameraya destek veriyor.  Kameranın çözünürlüğü ise 1 megapiksel. Grafik işlemcisine bakıldığında cihazda AMD Radeon işlemcisinin kullanıldığını görüyoruz. Kullanıcılar bilgisayarın pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 7.5 saate varan bir deneyim elde edebiliyor. Pek tabii bu süre kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. 1,6 kilogram ağırlığındaki bilgisayarın bağlantı noktaları arasında Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.0 gibi özellikler de mevcut.  USB-C 3.2 1. Nesil, USB-A 3.2 1. Nesil, USB-A 2.0, HDMI, SD kart okuyucu, kulaklık/mikrofon girişi bilgisayarın diğer bağlantı noktaları arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo IdeaPad 1 dizüstü bilgisayarın indirimli fiyatı ne kadar?

Bilgisayar yapılan indirimle şu anda 13.799 TL‘ye temin edilebiliyor.  Performansa ihtiyaç duymuyorsanız bu bilgisayar sizin için uygunken daha yüksek performansa sahip bir model arıyorsanız Legion 5 ailesinden herhangi bir model de tercih edebilirsiniz. Yeni indirim haberlerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER