reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo IdeaPad 1

Ryzen 5 işlemcili Lenovo IdeaPad 1 dizüstü bilgisayar için avantajlı fiyat [Nisan 2024]

Lenovo IdeaPad 1 dizüstü bilgisayarın fiyatı için yeni bir kampanya yapıldı. Piyasadaki en uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarlarından biri olan modelde AMD’nin Ryzen 5-7520U işlemcisini ve 8 GB RAM’i bünyesinde barındırıyor.

Giriş seviyesine konumlanan Lenovo IdeaPad 1, yüksek performansa ihtiyaç duymayan kullanıcılara hitap ediyor. Dahili depolama kapasitesi 1 TB olan bilgisayar FreeDos olarak geliyor. Cihaz FreeDos olarak geldiği için bilgisayara Windows işletim sistemi yüklenmesi gerekiyor. Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekranı bünyesinde barındıran bilgisayar 2 yıl Lenovo Türkiye garantisi sunuyor. Dolby Audio özellikli stereo hoparlörlerle gelen bilgisayar gizlilik kapağına sahip HD web kameraya destek veriyor. Kameranın çözünürlüğü ise 1 megapiksel. Grafik işlemcisine bakıldığında cihazda Intel UHD Graphics 600 işlemcisinin kullanıldığını görüyoruz. Kullanıcılar bilgisayarın pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 7.5 saate varan bir deneyim elde edebiliyor. Pek tabii bu süre kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. 1,6 kilogram ağırlığındaki bilgisayarın bağlantı noktaları arasında Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.0 gibi özellikler de mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo IdeaPad 1 hangi bağlantı noktalarına destek veriyor?

USB-C 3.2 1. Nesil, USB-A 3.2 1. Nesil, USB-A 2.0, HDMI, SD kart okuyucu, kulaklık/mikrofon girişi bilgisayarın diğer bağlantı noktaları arasında.  Dizüstü bilgisayar yapılan indirimle şu anda 13.499  TL‘ye satın alınabiliyor. Farklı kampanya haberlerini de duyurmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

Lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER