reklamı kapat

POPÜLER

Android ekim ayına damgasını vuracak!

Android L, Nexus 6, Nexus 9 tablet ve dahası… Görünüşe bakılırsa Android takipçileri bu ay Android’i takip etmekte bir hayli zorlanacak. Zira ekim ayı Android ayı olacak!

Eylül ayı boyunca neredeyse iPhone’dan başka bir şey konuşmadık. iPhone 6, iPhone 6 Plus, Apple Watch derken Apple ürünleri dilimize (ve sitemize) öyle bir dolandı ki adeta diğer markaları unuttuk. Yeni iPhone’ların yankıları nihayet azalırken sahne sırası Android’e geldi. Gelen haberler, ekim ayının Android tarafından işgal edileceğine işaret ediyor.

Android Police’ten Artem Russakovskii’nin Google+ hesabından yaptığı açıklamaya göre Android takipçileri için büyük gün 15 Ekim. Bu tarihte Google’ın son model işletim sistemi Android L’in yanısıra Nexus 9, Android Wear 2.0 ve Android TV’nin tanıtılması bekleniyor. Tarih konusunda son derece emin olduğunu söyleyen Russakovskii, Nexus 6’yı ise kasım başında göreceğimizi belirtiyor. Focus Taiwan isimli bir başka kaynak ise HTC imzalı Nexus 9 tabletin 16 ekimde tanıtılacağını duyurmuş durumda. Ne olursa olsun ekim ayı Android kullanıcıları için bir hayli heyecanlı geçeceğe benziyor.

İLGİLİ HABERLER