reklamı kapat

POPÜLER

Android Market yüklü ilk Samsung modeli Galaxy Gio

Türkiye’den de erişime açılmasıyla birlikte HTC dışındaki markalar da Android Market önyüklü telefonlarla piyasaya girmeye başladı. Son olarak Samsung, Galaxy ailesinin yeni üyesi S5660 Galaxy Gio‘yu Türkiye pazarına sunacağını duyurdu. Android işletim sisteminin 2.2 Froyo sürümüyle yüklü gelecek olan telefon, nisan ayının başından itibaren iki ay boyunca Teknosa’lardan 549 TL karşılığında satın alınabilecek. Bu iki aylık sürenin ardından Gio’ya Samsung ürünlerini satan tüm bayiilerden ulaşılabilecek.
Samsung S5660 Galaxy Gio
800 MHz’lik işlemcisiyle, çoklu işlem ve web gezintisini daha keyifli hale getiren Gio, yuvarlatılmış hatlara sahip tasarımı ve gelişmiş sosyal ağ entegrasyonuyla her an iletişimde kalmayı amaçlayan gençleri hedef alıyor. Mücevher anlamına gelen “Gio” adını taşıyan cihaz, 3,2 inç büyüklüğündeki dokunmatik HVGA ekranıyla canlı bir görüntü sunuyor. Samsung’un Social Hub özelliğini de destekleyen telefon; bu sayede mesaj, rehber bilgileri, e-postalar ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarını entegre hale getirerek tek bir merkezden idare edilmesini sağlıyor. Telefondaki SWYPE fonksiyonu da kullanıcıların çok daha hızlı mesaj yazabilmesini sağlıyor.

Ufak bir not ekleyelim. Nisan ayından itibaren, mevcut güncellemeye uygun Android’li tüm Samsung telefonlara PC senkronizasyon programı Kies üzerinden Android Market yüklenebilecek.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Android Market yüklü ilk Samsung modeli Galaxy Gio” için bir cevap

  1. nickname dedi ki:

    bu muhteşem bir haber