reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Plus

Android 11 yüklü Samsung Galaxy S20 Plus gün ışığına çıktı

Bu ayın başında ise Android 11 yüklü Galaxy Plus modeli görülmüştü. Bunun ardından Android 11’i çalıştıran Samsung Galaxy S20 Plus yakın zamanda HTML5 testinde karşımıza çıktı.

Karşılaştırma testinde gün ışığına çıkan modelde Samsung Internet 13.0’da yer alıyor. Galaxy S20 Plus, HTML5 testinde 555 puan üzerinden 469 puan aldı. Samsung, Galaxy S20 kullanıcılarına Android 11’in açık bir beta sürümünü ne zaman yayınlayacağına dair herhangi bir açıklama yapmış değil. Android 11 tabanlı One UI 3.0’ın bu ayın başlarında ön beta aşamasına girdiği belirtilmişti. Android 11 ile birlikte telefonun yeni özelliklere kavuşması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 11 ile birlikte Samsung Galaxy S20 Plus ne gibi yeniklere kavuşacak?

Bildirim menüsü üstünden mesajlaşmayı da çok daha gelişmiş hale getiren yeni işletim sistemi, artık birçok konuda Google Play Store üstünden güncelleme alabilecek deniyor. Bu sayede yeni özellikler, değişiklikler ve yamalar için büyük işletim sistemi güncellemelerine gerek kalmayacağı belirtiliyor. Silinen uygulamaları geri alma ve video çekimi esnasında bildirimleri sessize alma gibi özellikleri de kullanacılara sunacağı belirtilen Android 11’de ekran kaydı alma, ayarlanabilir dokunma hassasiyeti ve daha fazla sayıda yenikler yer alıyor. Yeni metin seçim modu, duyarlı karanlık mod ve medya kontrollerini hızlı ayarlama Android 11’deki diğer yenilikler arasında.

İlginiz Çekebilir

Geleceğin roketi ilk kez tam olarak havalandı