reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Motion 300

Anker Soundcore Motion 300 kablosuz hoparlör için indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Anker Soundcore Motion 300 kablosuz hoparlör için yeni bir indirim fırsatı var. Mavi, yeşil ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışta olan hoparlör yüksek çözünürlüklü ses desteğiyle geliyor.

LDAC desteği sunan Anker Soundcore Motion 300 kompakt gövdede yüksek ve kaliteli bir ses performansı vadediyor. Hoparlörde özel adaptif teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji hoparlörün yön ve konumuna otomatik olarak uyum sağlıyor. 30 watt’lık stereo ses desteği sunan cihazda BassUp adı verilen bir teknolojisi mevcut. Bu teknoloji çalınan parçalardaki bass sesini yükseltmeye imkan tanıyor. IPX7 sertifikasına da sahip olan hoparlör bu sayede su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Kullanıcılar hoparlörün pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 13 saate varan bir deneyim elde edebiliyor. USB-C bağlantısı üzerinden yaklaşık 5 saatte şarj edilebilen hoparlör çıkarılabilir bir askıya da sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Motion 300 kablosuz hoparlörün indirimli fiyatı ne kadar?

iOS ve Android’li mobil cihazlarla uyumlu şekilde çalışabilen hoparlör Soundcore uygulamasına da destek veriyor. Bu uygulama üzerinden kullanıcılar hoparlördeki ses ayarlarını değiştirebiliyor. Piyasadaki fiyatı 4.999 TL olan kablosuz hoparlörün kampanyalı fiyatı ise 4.319 TL.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER