reklamı kapat

POPÜLER

Anker

Anker, Türkiye’de önemli bir başarıya imza attı; işte detaylar

Anker, geçtiğimiz yıl Türkiye’de önemli bir başarıya imza attı. Anker tarafından yapılan açıklamaya göre şirket, Türkiye’deki cirosunu ikiye katladı.

Yatırımları ve pazara sunduğu yeniliklerle Türkiye’de cirosunu artıran Anker, tüketici elektroniği pazarının en hızlı çıkışını yakalayan markalardan biri haline geldi. Türkiye’deki yatırımlarını sürdüren Anker, bu yıl satış rakamını yüzde 50 oranında büyütmeyi planlıyor. Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, şirketin 2021 Türkiye sonuçlarını paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Cem Bodur

Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, hem ülke olarak hem de şirket olarak zorlu bir yılı başarıyla geride bıraktıklarını belirtti

”Pandeminin etkilerinin devam ettiği 2021 yılı, hem ülkemiz adına hem de tüm dünya adına zorlu geçmiş olsa da bu dönemde de Anker olarak büyüme ivmemizi sürdürmeyi başardık. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak piyasaya sunduğumuz ürünlerle kullanıcılarımızla buluşmaya devam ettik. Hedeflediğimiz ciromuzu son iki yılda 2 katına çıkarak pazar payımızı ve karlılığımızı artırdık. Çok sevilen ürün gruplarımızdan çok yönlü tanışabilir projeksiyon cihazlarımızı piyasaya sunduğumuz Nebula kategorimizde yüzde 50’ye varan bir pazar payına sahibiz. Kulaklık, hoparlör gibi ürünlerimizin dahil olduğu Soundcore kategorimizde ise yüzde 10’luk bir pazar payına sahibiz. Bu rakamlar her geçen gün daha da artıyor. 2022 yılında ürün portföyümüze elektrikli bisiklet ve 3D yazıcılar dahil olacak.”

Samsung Galaxy S22 Ultra gibi iddialı Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın: